crosssearch

Hotel Perla Sun Park Hotel, dříve hotel Blue Bay Park, je součástí hotelového komplexu Perla. Bezprostřední blízkost pláže, příjemná atmosféra, kvalitní služby, komfortní ubytování, relaxační programy, opakovaný vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou...

Konečná cena za osobu od: 13 643 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Hotel Perla Sun Park Hotel, dříve hotel Blue Bay Park, je součástí hotelového komplexu Perla. Bezprostřední blízkost pláže, příjemná atmosféra, kvalitní služby, komfortní ubytování, relaxační programy, opakovaný vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma - to vše činí z hotelu Perla Sun Park Hotel velmi vyhledávanou kapacitu.

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní (v bezprostřední blízkosti hotelu) - obě velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Hotel se nachází v jižní části Primorska, v bezprostřední blízkosti jižní pláže (odděluje ho řeka, k pláži jezdí i přívoz zdarma).

Stravování:
Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně od 07:30 do 10:00 h, oběd od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), dopolední a odpolední občerstvení v době od 10:00 do 18:00 h, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech od 10:00 do 23:00 h, uvítací koktejl.

Ubytování:
Pokoje s balkonem (vždy alespoň boční výhled na moře) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny moderním nábytkem, TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Dále jsou zde k dispozici rodinné pokoje (FR). Ty mají navíc oddělenou ložnici. Maximální obsazenost 4 dospělí; 3 dospělí a 2 děti; 2 dospělí a 3 děti.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, trezory v recepci (za poplatek), výtahy, směnárna, hlavní restaurace, lobby bar, panoramatický bar s terasou na střeše hotelu, venkovní bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, denní bar u bazénu, SPA centrum (za poplatek - fitness, sauna, masáže, léčebné procedury), dětský koutek, dětský klub pro děti ve věku od 4 do 12 let, jacuzzi, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, aerobik, vodní pólo, biliár (za poplatek), obchod. Součástí hotelu je i sportovní centrum (tenisové kurty, fitness centrum, multifunkční hřiště - vše za poplatek) vzdálené cca 250 m od hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 523 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000