crosssearch

Hotel Perla Plaza je součástí hotelového komplexu Perla. Nachází se v severní části Primorska. Je vzdálen cca 100 m od centra letoviska a cca 150 m od severní pláže. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány a vybaveny...

Konečná cena za osobu od: 13 486 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Blízkost pláže, hotel pro klienty všech věkových skupin, vhodný i pro rodiny s dětmi. Mezi klienty CK velmi oblíbený.

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Hotel Perla Plaza je součástí hotelového komplexu Perla. Nachází se v severní části Primorska. Je vzdálen cca 100 m od centra letoviska a cca 150 m od severní pláže.

Stravování:

Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně od 07:30 do 10:00 h, oběd od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), dopolední a odpolední občerstvení (od 10:00 do 18:00 h), neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech od 10:00 do 23:00 hodin, uvítací koktejl. Dvě děti do 12 let v doprovodu dvou plně platících osob (ubytováni společně v jednom pokoji) mají program All inclusive zdarma!

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány a vybaveny chladničkou, TV/SAT a telefonem s přímou volbou. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení:
Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), velký venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, výtah, bar u bazénu, lobby bar, barbecue, restauraci, tenisový kurt, pronájem aut, fitness, saunu, internetovou místnost (vše za poplatek), stolní tenis, diskotéku, dětský koutek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 851 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000