crosssearch

Hotel Perla Beach**** se skládá ze dvou budov (Perla Beach I**** a Perla Beach II****) a je součástí hotelového komplexu Perla. Nachází se v severní části Primorska, cca 100 m od centra letoviska a cca 100 m od severní pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Služby All inclusive, blízkost pláže, hotel pro klienty všech věkových kategorií, ideální pro rodiny s dětmi.

Pláž:

Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Hotel Perla Beach**** se skládá ze dvou budov (Perla Beach I**** a Perla Beach II****) a je součástí hotelového komplexu Perla. Nachází se v severní části Primorska, cca 100 m od centra letoviska a cca 100 m od severní pláže.

Stravování:
Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně od 07:30 do 10:00 h, oběd od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), dopolední a odpolední občerstvení (od 10:00 do 18:00 h), barbecue v době od 10:00 do 12:00 h, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech od 10:00 do 23:00 hodin, uvítací koktejl. Tři děti do 12 let v doprovodu dvou plně platících osob (ubytováni společně v jednom apartmánu) mají program All inclusive zdarma!

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny chladničkou, TV/SAT a telefonem. Možnost dvou přistýlek. Dále jsou zde k dispozici i apartmány. Tyto mají navíc oddělenou ložnici. Maximální obsazenost 3 dospělí a 2 děti; 2 dospělí a 3 děti.

Vybavení:
Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), restauraci, venkovní bazén s brouzdalištěm, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), lobby bar, denní bar, bar u bazénu, dětský koutek, masáže (za poplatek), stolní tenis, šipky, pronájem stolních her, volejbal. Součástí hotelového komplexu Perla (hotel Perla Plaza***+) je tenisový kurt, fitness, sauna a diskotéka (vše za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000