crosssearch

Perla Beach III (pokoje)

Bulharsko, Primorsko

Hotel Perla Beach III je součástí hotelového komplexu Perla a je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí příjemnou a klidnou atmosféru, ubytování jen pár metrů od písečné pláže a služby all inclusive ve čtyřhvězdičkové části komplexu Perla.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Perla Beach III je součástí hotelového komplexu Perla a je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí příjemnou a klidnou atmosféru, ubytování jen pár metrů od písečné pláže a služby all inclusive ve čtyřhvězdičkové části komplexu Perla.

Poloha

Nachází se v severní části Primorska, cca 100 m od centra letoviska a cca 100 m od severní pláže.

Vybavení

Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, trezor v recepci za poplatek, restauraci (v hotelu Perla Beach****), venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti (společný pro hotely Perla Beach a Perla Beach III), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, masáže (za poplatek, v komplexu Perla). Program all inclusive dále zahrnuje stolní tenis, šipky, pronájem stolních her, volejbal. Součástí hotelového komplexu Perla (hotel Perla Plaza) je tenisový kurt ( za poplatek).

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (pouze pro dítě). V hotelu jsou také k dispozici hotelové apartmány, které se skládají ze dvou místností – ložnice a obývacího pokoje s rozkládací sedací soupravou (lze využít jako přistýlku pro dvě osoby). Maximální obsazenost 3 dospělí a 1 dítě; 2 dospělí a 2 děti.

Stravování

Služby all inclusive jsou poskytovány v hotelovém komplexu Perla (hotel Perla Beach****) a zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:30 do 10:00 h, oběd od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), dopolední a odpolední občerstvení (od 10:00 do 18:00 h), barbecue v době od 10:00 do 12:00 h, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech od 10:00 do 23:00 hodin, uvítací koktejl. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 100 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 400 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK Alexandria SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000