crosssearch

Hotel butikového stylu, vhodný zvláště pro páry. Hotel North Beach*** se nachází v severní části Primorska, cca 700 m od centra letoviska a cca 200 m od severní pláže. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány a vybaveny...

Konečná cena za osobu od: 11 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Hotel butikového stylu, vhodný zvláště pro páry.

Pláž:

Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Hotel North Beach*** se nachází v severní části Primorska, cca 700 m od centra letoviska a cca 200 m od severní pláže.

Stravování:
Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované v hotelové restauraci nebo formou švédských stolů v nedaleké restauraci Club Restaurant, vzdálené cca 600 m).

Ubytování:

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány a vybaveny moderním nábytkem, chladničkou a TV/SAT. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), restauraci, lobby bar, noční bar, střešní venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 309 termínů

Celkem 309 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000