crosssearch

No Name

Bulharsko, Primorsko

Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
CK Vám nabízí zájezdy do ubytovacích kapacit v Primorsku, kde každoročně s námi stráví dovolenou několik tisíc klientů. V naší nabídce proto nemůžeme obsáhnout a popsat všechny konkrétní penziony, které využíváme a kterých je celkově několik desítek. Jejich výběr odráží naši dlouholetou zkušenost. Penziony Primorsko jsou dobře udržované a vzdálené od pláže i centra letoviska maximálně 500 m.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédského stolu v restauraci Club Restaurant (maximální vzdálenost 500 m).

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny chladničkou. Možnost až dvou přistýlek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000