crosssearch

Hotel s příjemnou atmosférou se nachází v severní části Primorska, cca 200 m od centra letoviska, 250m od severní pláže a cca 500 m od jižní pláže.

Konečná cena za osobu od: 11 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení

Blízkost pláže, hotel pro klienty všech věkových kategorií, atmosféra ideální pro rodiny s dětmi.

Pláž

Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Hotel s příjemnou atmosférou se nachází v severní části Primorska, cca 200 m od centra letoviska, 250 m od severní pláže a cca 500 m od jižní pláže.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované) v hotelové restauraci nebo formou švédských stolů v nedaleké restauraci Club Restaurant, vzdálené cca 100 m).

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC, fén) jsou vybaveny chladničkou a TV. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Dále jsou zde k dispozici i hotelové apartmány A 2+2 (dvě oddělené místnosti - ložnice a denní místnost) s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC, fén), chladničkou a TV. Možnost dvou přistýlek (rozkládací křesla).

Vybavení

Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, výtah, trezor (za poplatek), restauraci, denní bar, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), dětský bazén, biliár (za poplatek), internetová místnost (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 173 termínů

Celkem 173 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000