crosssearch

Penzion rodinného typu v klidné centrální části letoviska a blízko pláže. Penzion Morsko Konče se nachází ve staré části městečka a je vzdálen cca 200 m od severní pláže, cca 350 m od jižní pláže a cca 200 m od centra.

Konečná cena za osobu od: 9 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Penzion rodinného typu v klidné centrální části letoviska a blízko pláže.

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Penzion Morsko Konče se nachází ve staré části městečka a je vzdálen cca 200 m od severní pláže, cca 350 m od jižní pláže a cca 200 m od centra.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Club Restaurant (cca 300 m).

Ubytování:

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny chladničkou, TV s kabelovou anténou a varnou konvicí. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Penzion nabízí svým hostům příjemné posezení v přízemí a bezdrátový internet (zdarma).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 110 termínů

Celkem 110 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000