crosssearch

Rodinný hotel Mila je novinkou v naší nabídce. Ideální poloha, komfortní ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni, dětský klub v češtině cca 300 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Pláže v Primorsku (severní a...

Konečná cena za osobu od: 11 330 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Rodinný hotel Mila je novinkou v naší nabídce. Ideální poloha, komfortní ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni, dětský klub v češtině cca 300 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma.

Pláž:
Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Penzion Mila se nachází v klidné části letoviska a je vzdálen cca 250 m od severní písečné pláže, cca 350 m od centra letoviska a cca 400 m od jižní pláže.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Club Restaurant (cca 300 m).

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV s kabelovou přípojkou, varnou konvicí a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 151 termínů

Celkem 151 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000