crosssearch

Magnoliite

Bulharsko, Primorsko

Výborná kvalita služeb, hotel v zeleni, komfortní ubytování. Hotel Magnoliite se nachází cca 2000 m jižně od centra městečka a cca 200 m od velké písečné pláže (vlastní přístup na pláž). Zdarma je zajištěna autobusová doprava do Primorska z parkoviště u hotelu - dvakrát týdně.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Výborná kvalita služeb, hotel v zeleni, komfortní ubytování.

Pláž:
Široká písečná pláž, dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha:
Hotel Magnoliite se nachází cca 2000 m jižně od centra městečka a cca 200 m od velké písečné pláže (vlastní přístup na pláž). Zdarma je zajištěna autobusová doprava do Primorska z parkoviště u hotelu - dvakrát týdně.

Stravování:

Služby All Inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně: 07:00-10:00 h, oběd: 12:30-14:30 h, večeře: 18:30-21:30 h), občerstvení v denním baru a v baru u bazénu v době od 11:00 do 17:00 h - káva, čaj, zákusky a ovoce, zmrzlina, salátový bufet, pizza, špagety, v době od 10:00 do 23:00 h - neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Ubytování:

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány a vybaveny chladničkou, TV se satelitem a telefonem. Možnost dvou přistýlek .

Vybavení:

Součástí hotelu je velká vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, trezor (za poplatek), lobby bar, restaurace, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), bar u bazénu, wellness centrum, fitness, pára, jacuzzi, sauna, kadeřnictví, balneologické programy (za poplatek), badminton, fotbal, volejbal, aqua-aerobic, biliár, stolní tenis (zdarma), zahrada, dětské hřiště, animační programy (ve francouzštině).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000