crosssearch

Velmi oblíbený penzion, ubytování rodinného typu v klidné části letoviska, vhodné pro všechny věkové kategorie (vhodné i pro rodiny s dětmi). Penzion Kostovi se skládá ze dvou budov. Nacházejí se v klidné části starého městečka. Je vzdálen cca 350 m od severní pláže, 450 m od...

Konečná cena za osobu od: 10 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Velmi oblíbený penzion, ubytování rodinného typu v klidné části letoviska, vhodné pro všechny věkové kategorie (vhodné i pro rodiny s dětmi).

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Penzion Kostovi se skládá ze dvou budov. Nacházejí se v klidné části starého městečka. Je vzdálen cca 350 m od severní pláže, 450 m od jižní pláže a cca 350 m od centra.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Club Restaurant (cca 550 m).

Ubytování:

Penzion rodinného typu s venkovním posezením. Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny chladničkou, TV a varnou konvicí. Možnost až tří přistýlek. Pro klienty penzionu je zde k dispozici společná kuchyň (vybavena rychlovařičem, mikrovlnnou troubou, chladničkou, kuchyňskou linkou se základním vybavením) a veranda (vybavena TV) s posezením.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 152 termínů

Celkem 152 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000