crosssearch

Penzion Kazakovi je novinkou v naší nabídce. Výborná poloha - v centru letoviska a blízko obou pláží, dětský klub v češtině cca 200 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma spolu s komfortním ubytováním z něj činí kandidáta na...

Konečná cena za osobu od: 10 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Penzion Kazakovi je novinkou v naší nabídce. Výborná poloha - v centru letoviska a blízko obou pláží, dětský klub v češtině cca 200 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma spolu s komfortním ubytováním z něj činí kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku

Pláž:
Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Nachází se v centrální části letoviska a je vzdálen cca 150 m od severní písečné pláže a cca 200 m od jižní pláže.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Club Restaurant (cca 200 m).

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací křeslo).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 139 termínů

Celkem 139 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000