crosssearch

Penzion se nachází cca 100 m od centra městečka, cca 350 m od severní pláže a 200 m od jižní pláže. Dobře udržovaný penzion rodinného typu s venkovním posezením. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny TV/SAT, chladničkou a varnou...

Konečná cena za osobu od: 6 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Penzion se nachází cca 100 m od centra městečka, cca 350 m od severní pláže a 200 m od jižní pláže.

Stravování:

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Club Restaurant (cca 300 m).

Ubytování:
Dobře udržovaný penzion rodinného typu s venkovním posezením. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny TV/SAT, chladničkou a varnou konvicí. Možnost až dvou přistýlek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000