crosssearch

Moderní penzion je umístěn v klidnější části letoviska,přibližně 450 m od severní nebo jižní písčité pláže a 5-8 minut od hlavní obchodní třídy.V blízkosti penzionu je několik obchůdků a restaurací. Naproti penzionu jsou 4 tenisové kurty, ve vzdálenosti cca 100 m je vybudovaný...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní penzion je umístěn v klidnější části letoviska,přibližně 450 m od severní nebo jižní písčité pláže a 5-8 minut od hlavní obchodní třídy.V blízkosti penzionu je několik obchůdků a restaurací. Naproti penzionu jsou 4 tenisové kurty, ve vzdálenosti cca 100 m je vybudovaný aquapark.

Ubytování

Zajištěno ve dvoulůžkových pokojích nebo čtyřlůžkových apartmánech vybavených moderním nábytkem.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj má kabelovou televizi, ledničku, varnou konvici s příslušenstvím, balkon se stolkem a židlemi a vlastní koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC. Možnost přistýlky. Čtyřlůžkový apartmán se skládá ze dvou samostatných dvoulůžkových pokojů.z nichž každý je vybaven vlastním televizorem, ledničkou a varnou konvicí. Každý apartmán má koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC, balkon se stolkem a židlemi. Na každém podlaží je k dispozici žehlička s žehlícím prknem.

Stravování

Za příplatek na místě možnost snídaní formou švédských stolů nebo obědů a večeří dle výběru z jídelního lístku v restauracích penzionů Ivajlo nebo Diamant, které jsou vzdáleny od penzionu cca 50 -70 m.

Pláž

Letovisko má dvě rozlehlé pláže, severní a jižní, s velmi jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Na obou plážích široká nabídka vodních sportů, plážové masáže, občerstvení, plážové bary.

Videoupoutávka

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000