crosssearch

Rodinná atmosféra, ubytování v centrální části letoviska a blízko pláže. Penzion se nachází 100 m od centra městečka, 250 m od severní pláže a 250 m od jižní pláže. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny standardním nábytkem,...

Konečná cena za osobu od: 8 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rodinná atmosféra, ubytování v centrální části letoviska a blízko pláže.

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Penzion se nachází 100 m od centra městečka, 250 m od severní pláže a 250 m od jižní pláže.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Club Restaurant (cca 150 m).

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny standardním nábytkem, varnou konvicí a chladničkou. Některé (dva) pokoje mají sociální zařízení vlastní, ale přes chodbu. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Dobře udržovaný penzion rodinného typu. Přímo v penzionu se nachází restaurace s velmi dobrou kuchyní.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 105 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000