crosssearch

Rodinný hotel Golden Lion Výborná poloha - jen pár metrů od severní pláže, rodinná atmosféra, dětský klub v češtině cca 150 m od hotelu a vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma spolu s komfortním ubytováním z něj činí kandidáta na...

Konečná cena za osobu od: 12 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Golden Lion hotel

 

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 100 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 450 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha hotelu

Rodinný hotel Golden Lion se nachází v severní části městečka. Je vzdálen cca 250 m od centra, cca 100 m od severní pláže a cca 450 m od jižní pláže.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v restauraci Club Restaurant (cca 150 m).

Ubytování

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek 2EUR/den) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i rodinné pokoje (dva dveřmi oddělené standardní pokoje - ložnice a pokoj se dvěma lůžky) se společným balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén). Maximální obsazenost 4 dospělí.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 30 termínů

Celkem 30 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000