crosssearch

Penzion Eva je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu v klidné části letoviska, dětský klub v češtině cca 200 m od penzionu a vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Díky své atmosféře je ideální...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Penzion Eva je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu v klidné části letoviska, dětský klub v češtině cca 200 m od penzionu a vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Pláž:
Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Penzion Eva se nachází v klidné části letoviska a je vzdálen cca 30 m od severní písečné pláže, cca 300 m od centra letoviska a cca 500 m od jižní pláže.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Club Restaurant (cca 250 m).

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, varnou konvicí a chladničkou. Jsou zde k dispozici i apartmány A 2+2. Apartmány se skládají ze dvou místností - ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost s kuchyňským koutem se sporákem) s rozkládací sedací soupravou - lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou. Minimální obsazenost apartmánů - 3 dospělí, 2 dospělí a 1 dítě.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000