crosssearch

Čtyřposchoďové, navzájem sousedící budovy hotelů, zařízené pěkným nábytkem. Písečná pláž je vzdálená cca 200 m - severní.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Čtyřposchoďové, navzájem sousedící budovy hotelů, zařízené pěkným nábytkem. Písečná pláž je vzdálená cca 200 m - severní. Lehátka a slunečníky za poplatek. Hotely rodinného typu jsou vhodné pro středně náročné klienty všech věkových kategorií.

Poloha

Hotely Elena a Sv. Valentin se nachází v klidné části letoviska Primorsko, cca 200 m od aquaparku a centra.

Sport a zábava

Aquapark, vodní sporty, tobogan. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž. Středisko nabízí tenisové kurty, plážové hřiště, školu kitesurfingu, pronájem kol. Na pláži je možnost za poplatek pronajmout vodní kola, vodní lyže, windsurfing, jízdu na vodním banánu. Součástí střediska jsou i diskotéky, restaurace, bary a folklórní program.

Ubytování

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky mají sprchu/WC, SAT TV, minibar, balkon. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek (omezený počet). V obou hotelech v omezeném počtu pokojů možná klimatizace za příplatek 3 EUR/den/pokoj (na vyžádání).

Třílůžkové pokoje s přistýlkou musí být obsazeny třemi plně platícími osobami. Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky mají sprchu/WC, SAT TV, minibar, balkon. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek (omezený počet). V obou hotelech v omezeném počtu pokojů možná klimatizace za příplatek 3 EUR/den/pokoj (na vyžádání). Třílůžkové pokoje s přistýlkou musí být obsazeny třemi plně platícími osobami.

Stravování

Bez stravy, možnost připlacení snídaní i večeří v hotelové restauraci. Snídaně formou bufetu ( v sezoně), večeře formou bufetu, resp. s obsluhou - závisí na počtu celkem objednaných večeří.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000