crosssearch

Penzion rodinného typu je umístěn v klidnější části letoviska asi 450 m od severní nebo jižní pláže, vzdálenost od hlavní...

Hotel jsme osobně navštívili...
Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Penzion rodinného typu je umístěn v klidnější části letoviska asi 450 m od severní nebo jižní pláže, vzdálenost od hlavní obchodní třídy přibližně 5-7 minut. Penzion má malou vnitřní restauraci s barem a navazující stylovou venkovní krytou terasou se stoly a židlemi. Ve vzdálenosti asi 100 m jsou tenisové kurty s umělým povrchem a cca 200 m je vybudovaný aquapark. S majitelem penzionu je možné se dohovořit česky.

Ubytování

Zajištěno ve dvoulůžkových pokojích nebo čtyřlůžkových apartmánech.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj je vybaven kabelovou televizí, ledničkou, varnou konvici s příslušenstvím, balkonem a koupelnou se sprchou, umyvadlem a WC. Možnost přistýlky. Čtyřlůžkový apartmán se skládá ze dvou samostatných pokojů do kterých je vstup z předsíňky. Každý z obou pokojů je vybaven kabelovou televizí, varnou konvicí a balkonem, lednička společná pro oba pokoje v předsíni. Koupelna se sprchou, umyvadlem a WC je u čtyřlůžkových apartmánů v předsíni a je vždy pro oba pokoje společná. Možnost přistýlky.

Stravování

Snídaně formou švédských stolů jsou zahrnuty v ceně, možnost večeří nebo obědů (výběr z menu)ve vlastní restauraci za příplatek.

Pláž

Letovisko má dvě rozlehlé pláže, severní a jižní, s velmi jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Na obou plážích široká nabídka vodních sportů, plážovémasáže,občerstvení,plážové bary.

Videoupoutávka

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000