crosssearch

Ideální poloha, ubytování rodinného typu. Penzion Da Vinci se nachází v severní části městečka. Je vzdálen cca 50 m od severní pláže, cca 500 m od jižní pláže a cca 400 m od centra. Prostorné pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny...

Konečná cena za osobu od: 10 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Ideální poloha, ubytování rodinného typu.

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:

Penzion Da Vinci se nachází v severní části městečka. Je vzdálen cca 50 m od severní pláže, cca 500 m od jižní pláže a cca 400 m od centra.

Stravování:

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Club Restaurant (cca 250 m).

Ubytování:

Prostorné pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny chladničkou a TV/SAT. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:

Dobře udržovaný penzion. Přímo v penzionu se nachází restaurace s velmi dobrou kuchyní.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 126 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000