crosssearch

Bulgaria

Bulharsko, Primorsko

Jednoduchý hotel pro všechny věkové kategorie, doporučujeme nenáročným klientům, kteří okrajovou část Primorska vnímají jako výhodu. Letovisko: Primorsko Od pláže: 300 m Snídaně: bufetové za příplatek Večeře: servírované za příplatek - výběr z menu Poloha: hotel se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jednoduchý hotel pro všechny věkové kategorie, doporučujeme nenáročným klientům, kteří okrajovou část Primorska vnímají jako výhodu.

Letovisko: Primorsko

Od pláže: 300 m

Snídaně: bufetové za příplatek

Večeře: servírované za příplatek - výběr z menu

Poloha: hotel se nachází v severní části Primorska, poblíž krásných bílých dun. V sousedství je několik nových menších penzionů a hotelů. Na pláž se prochází malou uličkou mezi hotely po nezpevněné cestě. Pláže nejsou zde přeplněné a v okolí je přírodní park.Centrum městečka Primorsko je dosažitelné příjemnou asi 10 min. procházkou podél pobřeží a nebo místní ulicí mezi hotely.

Vybavení: recepce, restaurace pro snídaně a večeře, TV koutek, bar, možnost půjčení stolních her, menší terasa s posezením.

Služby za poplatek: kulečník.

Ubytování: 2lůžkové pokoje s možností přistýlky nebo 3lůžkové pokoje. 4lůžkové apartmány mají samostatnou ložnici a 2 lůžka v obývací místnosti. TV a lednice, vlastní příslušenství – koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. Vybavení moderním nábytkem. Žehlicí prkno a žehlička v chodbě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000