crosssearch

Oblíbený penzion mezi stálými klienty CK , ubytování rodinného typu v centrální části letoviska, vhodné pro všechny věkové kategorie. Penzion se nachází v centrální části městečka, cca 300 m od severní pláže a 150 m od jižní pláže. Dobře udržovaný penzion rodinného typu s...

Konečná cena za osobu od: 10 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Oblíbený penzion mezi stálými klienty CK , ubytování rodinného typu v centrální části letoviska, vhodné pro všechny věkové kategorie.

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Penzion se nachází v centrální části městečka, cca 300 m od severní pláže a 150 m od jižní pláže.

Stravování:

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Club Restaurant (cca 250 m).

Ubytování:
Dobře udržovaný penzion rodinného typu s velmi příjemnou atmosférou. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny varnou konvicí a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 143 termínů

Celkem 143 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000