crosssearch

Ubytování na velmi dobré úrovni. Díky své atmosféře ideální pro rodiny s dětmi. Nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. Hotel Belvedere se stal jedním z nejoblíbenějších v nabídce. Hotel se nachází v severní části Primorska. Je vzdálen 100 m od centra letoviska, cca 450 metrů od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Ubytování na velmi dobré úrovni. Díky své atmosféře ideální pro rodiny s dětmi. Nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. Hotel Belvedere se stal jedním z nejoblíbenějších v nabídce CK . Doporučujeme využít akci Bohaté září - podrobnosti v ceníku.

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Hotel se nachází v severní části Primorska. Je vzdálen 100 m od centra letoviska, cca 450 metrů od jižní a 150 m od severní pláže.

Stravování:
Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v klimatizované hotelové restauraci. I letos jsme pro vaše děti připravili bonus v podobě programu dětského all inclusive. V době od 11:00 do 17:00 h jsou limonády, palačinky, různé druhy zákusků, ovoce, kopečková zmrzlina - VŠE ZDARMA. Dětské programy v našem dětském klubu.

Ubytování:

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana, umyvadlo, WC) jsou vybaveny chladničkou, TV/SAT (i české programy) a telefonem s přímou volbou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). V hotelu jsou také k dispozici hotelové apartmány, které se skládají ze dvou místností - ložnice a obývacího pokoje s rozkládací sedací soupravou (lze využít jako přistýlku pro tři osoby). Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana, umyvadlo, WC) jsou vybaveny chladničkou, telefonem s přímou volbou a TV/SAT (i české programy).

Hotelové apartmány se skládají ze dvou místností – ložnice a obývacího pokoje s rozkládací sedací soupravou (lze využít jako přistýlku pro tři osoby). Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana, umyvadlo, WC) jsou vybaveny chladničkou, telefonem s přímou volbou a TV/SAT (i české programy).

Vybavení:
Hotel Belvedere (jeden z nejlepších v této kategorii na jižním Černomoří) nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí a televizním koutem s českými programy, bezdrátový internet (ve společných prostorách), společenskou místnost se stolním tenisem a biliárem (za poplatek), velký venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma, výtah, klimatizovanou restauraci, bar u bazénu (otevírací doba od 08:00 do 24:00 h), dětský koutek, animační programy. Součástí areálu je tenisový kurt s umělým povrchem Sportflex od firmy Mondo, který splňuje i ty nejnáročnější požadavky. Tento kurt je přístupný zejména hotelovým hostům, ale mohou zde hrát i další zákazníci CK . Hodina pronájmu přijde v pře počtu na cca 200 Kč. V recepci si můžete vypůjčit tenisové rakety a míčky za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000