crosssearch

Velmi oblíbený penzion Andromeda, ubytování rodinného typu v klidné části letoviska, v blízkosti moře, vhodné pro všechny věkové kategorie (vhodné i pro rodiny s dětmi). Penzion s velice příjemnou atmosférou se nachází ve staré klidné části městečka, přímo nad mořem. Je...

Konečná cena za osobu od: 8 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Andromeda


Velmi oblíbený penzion Andromeda, ubytování rodinného typu v klidné části letoviska, v blízkosti moře, vhodné pro všechny věkové kategorie (vhodné i pro rodiny s dětmi).

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Penzion s velice příjemnou atmosférou se nachází ve staré klidné části městečka, přímo nad mořem. Je vzdálen cca 350 m od severní pláže, 450 m od jižní pláže a cca 450 m od centra.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Club Restaurant (cca 550 m).

Ubytování:
Dobře udržovaný penzion Andromeda rodinného typu. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny varnou konvicí a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000