crosssearch

Alexandria

Bulharsko, Primorsko

Nabídka zájezdů do ubytovacích kapacit v Primorsku, kde s námi každoročně stráví dovolenou několik tisíc klientů. V naší nabídce proto nemůžeme obsáhnout a popsat všechny konkrétní rodinné hotely, které využíváme a kterých je celkově několik desítek. Jejich výběr odráží naši...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
CK Vám nabízí zájezdy do ubytovacích kapacit v Primorsku, kde s námi každoročně stráví dovolenou několik tisíc klientů. V naší nabídce proto nemůžeme obsáhnout a popsat všechny konkrétní rodinné hotely, které využíváme a kterých je celkově několik desítek. Jejich výběr odráží naši dlouholetou zkušenost. Rodinné hotely jsou dobře udržované a vzdálené od pláže i centra letoviska maximálně 500 m.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédského stolu v restauraci Club Restaurant (maximální vzdálenost 700 m).

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny chladničkou. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení:
Tyto rodinné hotely s velice příjemnou atmosférou nabízejí svým hostům vstupní místnost s recepcí a venkovní bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000