crosssearch

Moderně vybavený 4lůžkový apartán s kuchyňkou, s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, televizí a balkonem s přímým výhledem na moře a pláž. Apartmány se nachází ve Starém Pomorie přímo u pláže a přibližně 300 m od centra letoviska. Všechny mají balkony orientované s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderně vybavený 4lůžkový apartán s kuchyňkou, s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, televizí a balkonem s přímým výhledem na moře a pláž.

Popis

Apartmány se nachází ve Starém Pomorie přímo u pláže a přibližně 300 m od centra letoviska. Všechny mají balkony orientované s výhledem na moře a centrální pláž.

Okolí

Na poloostrově vedle solného jezera leží město Pomorie, cca 20 km severně od Burgasu. Město proslulo bahenními koupelemi se zázračnými léčebnými účinky nemocí pohybového a nervového ústrojí, ale i ekzémů. Zbohatlo na vývozu soli a aromatického suchého vína ,,Pomoriiski Dimjat".
Centrem tohoto přímořského města je živá pěší zóna vedoucí zeleným parkem, kde je možno si během slunného dne příjemně odpočinout. Naleznete zde řadu restaurací, diskoték i obchodů pro výhodné nákupy, banku, poštu a polikliniku. Předností tohoto města je také výhodné spojení na blízké Sluneční pobřeží a historický Nesebar.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení servírovaných snídaní a večeří v restauraci, která se nachází v budově.

Ubytování

Moderně vybavený 4lůžkový apartán s kuchyňkou, s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, televizí a balkonem s přímým výhledem na moře a pláž

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000