crosssearch

Sedmipodlažní hotel byl postaven v roce 2008 a nachází se přímo u pláže, od které je oddělen pouze místní pobřežní komunikací, od centra Pomorie je vzdálen cca 350 m. V blízkosti hotelu najdete spoustu restaurací, obchodů, kaváren i barů.

Konečná cena za osobu od: 11 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Sedmipodlažní hotel byl postaven v roce 2008 a nachází se přímo u pláže, od které je oddělen pouze místní pobřežní komunikací, od centra Pomorie je vzdálen cca 350 m. V blízkosti hotelu najdete spoustu restaurací, obchodů, kaváren i barů. Pomorie kromě léčivých účinků, které jsou tomuto oblíbenému letovisku přisuzovány, nabízí i v hlavní sezóně spoustu kulturních akcí, koncertů, hudebních festivalů apod.V blízkosti hotelu je i informační kancelář, kde vám rádi česky a slovensky hovořící průvodci podají informace nebo nabídnou nejvýhodnější výlety. O poloze kanceláře vás bude informovat delegát.

Vybavení hotelu

V hotelu je recepce ve vstupní hale, (možnost pronájmu sejfu), výtah, bar, venkovní restaurace a možnost připojení k internetu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha, fén), TV/SAT, telefonem,individuální klimatizací, ledničkou a balkonem.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost doobjednat večeře formou menu za 6 euro/den.

Pláž

Téměř dva kilometry dlouhá písečná pláž je od hotelu oddělena pouze pobřežní komunikací. Pláž je uměle nakupenými kameny rozdělená na více menších úseků.Na organizované části pláže jsou slunečníky a lehátka za poplatek,na neorganizované písečné pláži je možno využít vlastních slunečníků a lehátek.Vodní sporty za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000