crosssearch

Hotel vyhlášen balneologickými léčebnými procedurami již řadu let. Hotel Pomorie*** a hotel Pomorie***+ jsou součástí hotelového komplexu Pomorie. Nacházejí se v bezprostřední blízkosti moře. Jsou vzdálené od centra města a pláže cca 300 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Hotel vyhlášen balneologickými léčebnými procedurami již řadu let.

Hotel vyhlášen balneologickými léčebnými procedurami již řadu let. Hotel Pomorie*** a hotel Pomorie***+ jsou součástí hotelového komplexu Pomorie. Nacházejí se v bezprostřední blízkosti moře. Jsou vzdálené od centra města a pláže cca 300 m.

Poloha:
Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti moře. Je vzdálen od centra starého města a severní pláže cca 300 m.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, hotelový bar, restaurace, kavárna s cukrárnou, lobby bar, noční bar, restaurace typu taverny, obchod se suvenýry, konferenční sál, krytý bazén (25x12,5 m), venkovní bazén s mořskou vodou (slunečníky a lehátka za poplatek), vyhlášené balneologické centrum, (zaměřeno na léčbu pohybového ústrojí, periferního nervového systému, kožních onemocnění, onemocnění dolních a horních cest dýchacích), sauna, solárium, kadeřnictví, kosmetický salón (vše za poplatek).

Ubytování:
Pokoje jsou vybaveny telefonem, TV, chladničkou, klimatizací a vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC). Možnost dvou přistýlek.

Pláž:
Ve městě Pomorie jsou k dispozici dvě pláže - jižní a severní. Jižní pláž (vzdálenější od hotelu) je písečná (přírodní železitý písek hnědé barvy), velmi prostorná a svažující se postupně do moře. Severní pláž je písečná (v jižní části mušličková) a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Na pláži možnost pronájmu vodních kol, vodních skútrů a vodních lyží (vše za poplatek).

Stravování:
Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří opět formou švédských stolů.

Ubytování:
Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, telefonem, TV, chladničkou a vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Recepce, směnárna, restaurace, kavárna s cukrárnou, lobby bar, noční bar, restaurace, krytý bazén s mořskou vodou (v h. Pomorie***), venkovní bazén (v h. Pomorie***+), vyhlášené balneologické centrum. Pokoje v hotelu Pomorie***+ jsou navíc klimatizovány.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000