crosssearch

Hotel Pomorie Beach je součástí hotelového komplexu Pomorie. Komplex je vyhlášen balneologickými léčebními procedurami. Léčí se tu onemocnění pohybového ústrojí, periferní nervové soustavy, lupenka a jiné kožní choroby, onemocnění dolních a horních cest dýchacích,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Hotel Pomorie Beach je součástí hotelového komplexu Pomorie. Komplex je vyhlášen balneologickými léčebními procedurami. Léčí se tu onemocnění pohybového ústrojí, periferní nervové soustavy, lupenka a jiné kožní choroby, onemocnění dolních a horních cest dýchacích, gynekologické nemoci apod.

Pláž:
Jsou zde k dispozici dvě pláže - jižní a severní. Jižní pláž (vzdálenější od hotelu, v novém městě) je písečná (přírodní železitý písek hnědé barvy), velmi prostorná a svažující se postupně do moře. Severní pláž (vzdálená od hotelu cca 300 m) je písečná (v jižní části mušličková) a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Na pláži možnost pronájmu vodních kol, vodních skútrů a vodních lyží (vše za poplatek).

Poloha:
Nachází se v bezprostřední blízkosti moře a je vzdálen od centra města a severní pláže cca 300 m.

Stravování:
Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří opět formou švédských stolů.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou kimatizovány a vybaveny telefonem, TV a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, směnárna, hotelový bar, restaurace, kavárna s cukrárnou, lobby bar, noční bar, restaurace typu taverny, obchod se suvenýry, konferenční sál, balneologické centrum zaměřeno na léčbu pohybového ústrojí, periferního nervového systému, kožních onemocnění, onemocnění dolních a horních cest dýchacích, krytý bazén (25 x 12,5 m) (v hotelu Pomorie***), venkovní bazén s mořskou vodou, slunečníky a lehátka u bazénu za poplatek, sauna, solárium, kadeřnictví, kosmetický salón.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000