crosssearch

Hotel se nachází v centrální části městečka v bezprostřední blízkosti písečné pláže (cca 30 m). Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny TV, chladničkou a trezorem (zdarma). Hotel s příjemnou atmosférou, vstupní halou s recepcí,...

Konečná cena za osobu od: 12 775 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Poklidná atmosféra, služby All inclusive a ubytování u pláže.

Pláž:
Široká písečná pláž dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary (vše za poplatek).

Poloha:
Hotel se nachází v centrální části městečka v bezprostřední blízkosti písečné pláže (cca 30 m).

Stravování:
Služby All Inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně, oběd, večeře) v hotelové restauraci, neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00 - 23:00 h), občerstvení na pláži v době od 12:30 do 16:00 h.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny TV, chladničkou a trezorem (zdarma). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Hotel s příjemnou atmosférou, vstupní halou s recepcí, restaurací, lobby barem a venkovním bazénem, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, plážový volejbal, plážový fotbal a stolní tenis zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 519 termínů

Celkem 519 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000