crosssearch

Obzor

Bulharsko, Obzor

Nabízíme zájezdy i do ubytovacích kapacit v Obzoru, kde ročně s námi stráví dovolenou několik set klientů. V naší nabídce proto nemůžeme obsáhnout všechny konkrétní penziony, které využíváme. Tyto penziony jsou dobře udržované a jejich výběr odráží naši dlouholetou zkušenost....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Široká písečná pláž dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary (vše za poplatek).

Poloha:
Nabízíme zájezdy i do ubytovacích kapacit v Obzoru, kde ročně s námi stráví dovolenou několik set klientů. V naší nabídce proto nemůžeme obsáhnout všechny konkrétní penziony, které využíváme. Tyto penziony jsou dobře udržované a jejich výběr odráží naši dlouholetou zkušenost. Penziony Obzor jsou vzdálené od pláže i centra letoviska maximálně 600 m.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají v nedaleké restauraci a jsou servírované (maximální vzdálenost 600 m).

Ubytování:

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny standardním nábytkem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000