crosssearch

Obzor Beach Resort

Bulharsko, Obzor (zobrazit na mapě) mapa

Velmi příjemný, klienty oblíbený apartmánový komplex Obzor Beach Resort se skládá ze sedmi bloků ležících přímo u krásné písečné pláže na okraji letoviska Obzor, mimo veškerý městský ruch.

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi příjemný; klienty oblíbený apartmánový komplex Obzor Beach Resort se skládá ze sedmi bloků ležících přímo u krásné písečné pláže na okraji letoviska Obzor; mimo veškerý městský ruch. Po oblasti se dá pohybovat místní autobusovou dopravou; do centra Obzoru je vzdálenost pouhých 1;5 km. Tento moderní hotelový komplex doporučujeme zejména rodinám s dětmi a klientům všech věkových kategorií; kteří touží po klidné; příjemně strávené dovolené plné relaxace a odpočinku.

Vzdálenosti

od pláže u pláže - od letište 65 km - od centra 1;5 km - nákupní možnosti 1;5 km

Ubytování

apartmán - ložnice a obývací kuchyne s pristýlkami - maximální obsazenost 4 osoby - maximální pocet dospelých osob na pristýlce: 2 - maximální pocet detí na pristýlce: 2 - základní kuchynské vybavení pro nenárocné varení - individuálne ovladatelná klimatizace - telefon; lednicka - televizor se satelitním príjmem - vlastní sociální zarízení (koupelna se - sprchou; vysoušec vlasu; WC) - trezor na recepci (za poplatek) - varná konvice - balkon nebo terasa - za príplatek: možné ubytování v napartmánu se dvema ložnicemi (ctyri osoby na - pevném lužku a dve na pristýlkách; dve WC)

Zařízení hotelu

vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - a la carte restaurace - bar; snack bar; nocní klub - minimarket; obchody - kadernictví - konferencní místnost - pripojení k internetu - 5 bazénu (lehátka a slunecníky zdarma) - detský bazén; detské hrište - miniklub (za poplatek)

Pláž

písčitá - lehátka a slunečníky za poplatek - plážový bar - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma

plážový volejbal - fotbal - fitness

Sportovní aktivity a zábava za poplatek

minigolf; stolní tenis; kulečník - sauna - vířivka; masáže; salón krásy - balneologické centrum - herna

Stravování

bez stravování

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 905 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000