crosssearch

Ideální poloha a blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a Starého Města činí z hotelu Vigo velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu. Hotel nabízí ubytování pro náročnější klientelu všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Ideální poloha a blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a Starého Města činí z hotelu Vigo velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu. Hotel nabízí ubytování pro náročnější klientelu všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Pláž:
Najdete zde tři pláže - jižní (městská pláž), severní (pláž Slunečného Pobřeží) a menší písečnou pláž v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 100 m). Městská (jižní) pláž je velmi prostorná, písečná a svažující se postupně do moře. Severní pláž (pláž Slunečného Pobřeží) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků na plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan, občerstvení, bary (severní a jižní pláž).

Poloha:
Hotel Vigo se nachází na okraji Nového Nesebru, v bezprostřední blízkosti Starého Města a je vzdálen cca 150 m od menší písečné pláže, 250 m od městské (jižní) pláže a cca 900 m od pláže Slunečného Pobřeží (severní) .

Stravování:
Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, fén, WC) jsou vybaveny novým moderním nábytkem, klimatizací, telefonem, LCD televizí s kabelovou přípojkou, chladničkou, trezorem a přípojkou na internet (za poplatek). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci (za poplatek), televizní místnost, restaurace, lobby bar, tři venkovní bazény s brouzdalištěm pro děti, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma, krytý bazén, SPA centrum - thalassoterapie, aromaterapie, fyzioterapie, anticelulitidní program, jogurtová masáž, čokoládová masáž, klasická masáž, lázeň Cleopatra, kadeřnictví, kosmetický salón, manikúra, pedikúra, depilace, jacuzzi, solárium, sauna, fitness apod., konferenční sál, biliár, parkoviště, podzemní garáž, internetový koutek (vše za poplatek), venkovní dětský koutek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000