crosssearch

Zátoka s jemnou písečnou pláží se nachází pouze několik kroků od hotelu. Nessebar cca 2 km. Hotel nabízí 342 pokojů, lobby s recepcí a barem, výtahy, bar, restauraci s nekuřáckou zónou a mini market. V zahradě se nachází bazénový komplex s opalovací terasou a barem u bazénu....

Konečná cena za osobu od: 11 163 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

 

Zátoka s jemnou písečnou pláží se nachází pouze několik kroků od hotelu. Nessebar cca 2 km.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí 338 pokojů, lobby s recepcí a barem, výtahy, bar, restauraci s nekuřáckou zónou a minimarket. V zahradě naleznete bazénový komplex s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky zde zdarma, na pláži za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): vkusně zařízené. Klimatizace, chladnička, satelitní TV, telefon, koberec, trezor k pronajmutí, fén, posezení, vana, WC a balkon. Možnost rezervace jako Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A. Dvoulůžkové pokoje (2B/3B): rovněž stejné vybavení jako 1A/2A, navíc výhled na moře. Rodinné pokoje (2C/3C): 2 pokoje s propojovacími dveřmi, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava

Přes den a večer pestrý zábavní program.

Sport

Stolní tenis, fitness, basketbal, volejbal, fotbal. Za poplatek: masáže, sauna, biliár, půjčovna kol, tenis a různé vodní sporty na pláži.

Děti

Miniklub (od 4 do 12 let). Dětské hřiště a animace. Samostatný dětský bazén s tobogány, dětský hrad. Dětská židlička v restauraci a dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování All Inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod. Koláče, káva, čaj a snacky od 11:00 hod. do 17:00 hod. Povinnost nosit plastikové náramky.

 

Pro rodiny s dětmi

 

Miniklub (od 4 do 12 let). Dětské hřiště a animace. Samostatný dětský bazén s tobogány, dětský hrad. Dětská židlička v restauraci a dětská postýlka na vyžádání zdarma.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1916 termínů

Celkem 1916 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000