crosssearch

MPM Arsena hotel je umístěn na okraji písečné pláže v jižní části města Nessebar. Město Nessebar je vyhledávané pro svoji bohatou historickou minulost a řadu památek. Staré město je součástí kulturního dědictví UNESCO.

Konečná cena za osobu od: 11 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

MPM Arsena hotel je umístěn na okraji písečné pláže v jižní části města Nessebar. Město Nessebar je vyhledávané pro svoji bohatou historickou minulost a řadu památek. Staré město je součástí kulturního dědictví UNESCO. V centru letoviska mohou hosté navštívit řadu restaurací, barů, nákupních možností i historické jádro města. Centrum je vzdáleno pouhých 200 metrů od resortu.

Vybavení hotelu:

Hotel byl postaven roku 2013 a disponuje 2 budovami s 75 pokoji, recepcí, hlavní restaurací s terasou, lobby bar a bar u bazénu, bezplatné Wi- Fi připojení v lobby a na recepci, konferenční místnost, prádelna (za poplatek), venkovní bazén s dětskou částí, vnitřní bazén, kosmetické procedury.

Pro děti:

Dětská postýlky (na vyžádání, zdarma),dětský klub a animační program, dětská část bazénu, herna. Dětský klub je otevřen 6x týdně od 10:00 do 12:30 a od 15:00 do 17:30. Mini disko pořádá mezinárodní animační tým od 20:00.

Sport a zábava:

Zdarma: venkovní bazén s dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu, vnitřní bazén, animační program s řadou aktivit, aerobic, aqua gymnastika, pilates, šipky, stolní tenis, fitness, sauna, pára. Mezinárodní animační tým poskytuje hostům zábavný program 6x týdně (10:00- 12:30; 15:00- 18:00). Změna animačního programu vyhrazena- dle vedení hotelu. Za poplatek: kulečník, kosmetický salon, prádelna. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Pláž a plážový servis:

Hotel se nachází u písečné pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování:

All inclusive - Snídaně: formou bufetu (07:30- 10:00)- zahrnuje teplé nápoje, nealkoholické nápoje a výběr z limonád - Oběd: formou bufetu (12:30- 14:30)- zahrnuje voda, limonády, džusy, pivo, víno a alkoholické nápoje místní výroby - Večeře: formou bufetu (18:00- 21:00)- zahrnuje vodu, limonády, džusy, pivo, víno a alkoholické nápoje místní výroby Bar u bazénu: pizza, sendviče, zmrzlina, sladké zákusky(10:00-12:00;16:00-18:00) Půlnoční svačina v baru u bazénu: polévka, studené občerstvení, zmrzlina, sušenky (22:00- 23:00) Hosté mohou využívat alkoholických i nealkoholických nápojů v baru u bazénu a v lobby od 10:00 do 23:00. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Vybavení pokoje:

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, Wi- Fi připojením (za poplatek), TV, trezorem k pronájmu, telefonem, mini ledničkou, centrální klimatizací, balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek:

Kulečník, kosmetický salon, prádelna, Wi- Fi připojení v pokojích. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 3139 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000