crosssearch

Hotel Italy je novinkou v naší nabídce. Výhodou je blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a Starého Města Nesebr. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Konečná cena za osobu od: 13 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Italy je novinkou v naší nabídce. Výhodou je blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a Starého Města Nesebr. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Poloha:

Hotel se nachází v centrální části Nového Nesebru. Je vzdálen cca 350 m od městské (jižní) pláže a cca 350 m od pláže Slunečného Pobřeží a cca 1000 m od centra Starého Města.

Vybavení:

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, výtah, směnárna, lobby bar, barbecue, bar u bazénu, venkovní bazén.

Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu, parkoviště.

Za poplatek: sauna, fitness, solárium, masáže, půjčovna plážových slunečníků, prádelna a čistírna.

Ubytování:

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací gauč). Maximální obsazenost tři dospělí.

Stravování:

Snídaně jsou podávány formou bufetu u bazénu.

Pláž:

Najdete zde dvě pláže - jižní (městská pláž) a severní (pláž Slunečného Pobřeží). Městská pláž (jižní) je velmi prostorná, písčitá a svažující se postupně do moře. Severní pláž (pláž Slunečného Pobřeží) je písčitá, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Slunečníky, lehátka a vodní sporty (na obou plážích) za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete tobogan, stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Vše za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 65 termínů

Celkem 65 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000