crosssearch

Burgas Beach Dune Residence

Bulharsko, Nessebar

Hotel se nachází hned za hlavní budovou hotelu Burgas Beach. Na krásnou písečnou pláž se dostanete asi po 100 m. Zcela nový, v roce 2009 postavený, hotel je velmi stylový a vkusný. Celková kapacita skýtá 75 ubytovacích jednotek. K dispozici je Vám i malá recepce. Klienti...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotel se nachází hned za hlavní budovou hotelu Burgas Beach. Na krásnou písečnou pláž se dostanete asi po 100 m.

Vybavení:
Zcela nový, v roce 2009 postavený, hotel je velmi stylový a vkusný. Celková kapacita skýtá 75 ubytovacích jednotek. K dispozici je Vám i malá recepce. Klienti hotelu využívají služeb sesterského hotelu Burgas Beach.

Pokoje:

Rodinné pokoje (2A/3A):
2 místnosti. Obývací ložnice a samostatná ložnice. Sprcha, WC, klimatizace, satelitní TV, fén, chladnička, kuchyňský koutek a balkon.

Rodinné pokoje (2B/3B/4B):
3 místnosti. Obývací pokoj a 2 samostatné ložnice, 2 koupelny se sprchou, WC, klimatizace, balkon.

Zábava:
Denní a večerní animační program v hotelu Burgas Beach.

Sport:
V hotelu Burgas Beach: aerobic, lukostřelba, stolní tenis a tenis (cca 500 m od hotelu). Za poplatek: biliár, sauna, solárium, masáže, podvodní masáže, perličkové koupele a fyzioterapie. Na pláži různé vodní sporty za poplatek.

Děti: V hotelu Burgas Beach: miniklub (od 3 do 16 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětská židlička v restauraci a dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Stravování: All inclusive. Stravování v hotelu Burgas Beach.

ALL inclusive:
Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Snídaně od 07:30 hod. do 10:00 hod., obědy od 12:00 hod. do 14:00 hod. a večeře od 18:00 hod. do 21:00 hod. 2x týdně tématický bufet. Snacky v baru u bazénu od 11:00 hod. do 15:00 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, čaj a káva od 10:00 hod. do 24:00 hod. Povinnost nosit plastikové náramky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000