crosssearch

Hotel se nachází v severní části letoviska, v bezprostřední blízkosti velké písečné pláže. Je vzdálen cca 250 m od centra letoviska. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, denní bar, trezor v recepci (za poplatek), venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu...

Konečná cena za osobu od: 11 085 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poklidná atmosféra a ubytování na velmi dobré úrovni, přímo u moře a bezprostřední blízkost pláže.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažuje se postupně do moře. V letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži - občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Poloha

Hotel se nachází v severní části letoviska, v bezprostřední blízkosti velké písečné pláže. Je vzdálen cca 250 m od centra letoviska.

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří. Večeře jsou servírované a podávají se v hotelové restauraci.

Ubytování

Klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) a balkonem (s výhledem na moře a pláž) jsou vybaveny chladničkou a TV. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo).

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, denní bar, trezor v recepci (za poplatek), venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 103 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000