crosssearch

Stará Kašta

Bulharsko, Lozenec

Hotel rodinného typu Stará Kašta se nachází v klidné části letoviska a je vzdálen cca 150 m od centra městečka, cca 100 m od menší písečné pláže a cca 450 m od velké písečné pláže. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány a...

Konečná cena za osobu od: 6 780 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Stará Kašta

 

Pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. V letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátka na pláži za poplatek. Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Poloha

Hotel Stará Kašta rodinného typu se nachází v klidné části letoviska a je vzdálen cca 150 m od centra městečka, cca 100 m od menší písečné pláže a cca 450 m od velké písečné pláže.

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v restauraci hotelu. Možnost dokoupení večeří (servírované). Podávají se v téže restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Dobře udržovaný hotel Stará Kašta s příjemným venkovním posezením v místní restauraci.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 168 termínů

Celkem 168 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000