crosssearch

Penzion Rosen je ideální pro rodiny s dětmi. Přátelská a poklidná atmosféra, příjemné posezení na zahradě. Penzion se nachází v klidné části letoviska a je vzdálen cca 250 m od centra městečka, cca 150 m od malé písečné pláže a cca 450 m od velké písečné pláže.

Konečná cena za osobu od: 7 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rosen


Penzion je ideální pro rodiny s dětmi. Přátelská a poklidná atmosféra, příjemné posezení na zahradě.

Pláž:
Pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Dále pak v letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátka na pláži za poplatek. Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Poloha:
Penzion Rosen se nachází v klidné části letoviska a je vzdálen cca 250 m od centra městečka, cca 150 m od malé písečné pláže a cca 450 m od velké písečné pláže.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu v blízké restauraci Stara Kašta (cca 50 m). Večeře jsou servírované a podávají se v téže restauraci.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny dřevěným nábytkem a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení:
Dobře udržovaný penzion s venkovním posezením na zahradě a venkovním bazénem (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma). Internetový koutek zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 123 termínů

Celkem 123 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000