crosssearch

Tento komfortní elegantní čtyřhvězdičkový hotel se nachází cca 65km od letiště Burgas, v jižní části bulharského pobřeží Černého moře, v unikátním mikro regionu, kdy z jedné strany se rozkládá bohaté, velmi autentické pohoří Strandža, plné zeleně, a z druhé strany nádherné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento komfortní elegantní čtyřhvězdičkový hotel se nachází cca 65km od letiště Burgas, v jižní části bulharského pobřeží Černého moře, v unikátním mikro regionu, kdy z jedné strany se rozkládá bohaté, velmi autentické pohoří Strandža, plné zeleně, a z druhé strany nádherné písečné pláže.

Vybavení hotelu:

Vstupní hala s recepcí a lobby barem, hlavní restaurace, pool bar, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, směnárna, dětský koutek, internet koutek, obchod, fitness, kadeřnictví, herna, sauna, masáže, parkoviště, Wi-Fi. Hotelový komplex se skládá z 86 standardních a rodinných pokojů a apartmánů umístěných v 6 patrech.

Sport a zábava:

Sauna, fitness, masáže, dětský koutek, herna

Pláž:

Nádherná písečná pláž v délce 500 m, se nachází 150m od hotelu. Možnost vodních a plážových sportů. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování:

Formou all inclusive, snídaně, obědy, večeře formou bufetu, odpolední snack, vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 - 23: 00h. Potravinové balíčky v době výletů a při pozdních příjezdech a předčasných odjezdech.

Pokoje:

Komfortní, prostorné pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení, klimatizaci, balkon, trezor, minibar (za poplatek), telefon, SAT TV, fén. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje nebo apartmány s možností až dvou přistýlek pro děti. Výhled do okolí nebo na mořskou stranu.

Tipy pro správnou volbu:

- klidná dovolená - vhodné pro rodiny s dětmi

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000