crosssearch

Lozenec

Bulharsko, Lozenec

Nabízíme zájezdy do ubytovacích kapacit v Lozenci, kde každoročně s námi stráví dovolenou několik set klientů. V naší nabídce proto nemůžeme obsáhnout a popsat všechny konkrétní penziony, které využíváme. Jejich výběr odráží naši dlouholetou zkušenost. Penziony Lozenec jsou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Nabízí zájezdy do ubytovacích kapacit v Lozenci, kde každoročně s námi stráví dovolenou několik set klientů. V naší nabídce proto nemůžeme obsáhnout a popsat všechny konkrétní penziony, které využíváme. Jejich výběr odráží naši dlouholetou zkušenost. Penziony Lozenec jsou dobře udržované a vzdálené od pláže i centra letoviska maximálně 500 m.

Pláž:
Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Maximální vzdálenost od penzionů 500 m. V letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži - občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu v restauraci Stará Kašta (maximální vzdálenost 500 m). Večeře jsou servírované (výběr z menu) a podávají se v téže restauraci.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny standardním nábytkem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000