crosssearch

Poklidná atmosféra a ubytování na velmi dobré úrovni. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi. Hotel se nachází cca 250 m od centra letoviska v nové a klidné části Lozence. Je vzdálen cca 100 m od velké písečné pláže.

Konečná cena za osobu od: 11 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poklidná atmosféra a ubytování na velmi dobré úrovni. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi.

Pláž

Pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažuje se postupně do moře. V letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátka na pláži (za poplatek). Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Poloha

Hotel se nachází cca 250 m od centra letoviska v nové a klidné části Lozence. Je vzdálen cca 100 m od velké písečné pláže.

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované). U apartmánů (bez stravy) možnost dokoupení polopenze.

Ubytování

Pokoje s balkonem (některé s terasou - patiem) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány, vybaveny chladničkou a TV s kabelovou anténou. Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i hotelové apartmány, které se skládají ze dvou místností - ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost) s rozkládací sedací soupravou - lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány s balkonem (některé s terasou - patiem) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány, vybaveny chladničkou a TV s kabelovou anténou.

Hotelové apartmány se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost) s rozkládací sedací soupravou – lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány s balkonem (některé s terasou – patiem) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány, vybaveny chladničkou a TV s kabelovou anténou.

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, venkovní bazén a dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), multifunkční hřiště.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 744 termínů

Celkem 744 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000