crosssearch

Menší moderní hotel Ativa v nové rezidenční části letoviska v těsné blízkosti dlouhé severní pláže (cca 80 m). Do centra letoviska cca 200 m, nákupní možnosti do 100 m od hotelu. Je zajištěno v komfortních prostorných dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou...

Konečná cena za osobu od: 7 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ativa

 

menší moderní hotel Ativa v nové rezidenční části letoviska v těsné blízkosti dlouhé severní pláže (cca 80 m). Do centra letoviska cca 200 m, nákupní možnosti do 100 m od hotelu.

Ubytování

je zajištěno v komfortních prostorných dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení (SWC), balkón, ledničku, TV a klimatizaci zdarma.

Vybavení

hotel Ativa disponuje recepcí, barem v lobby (Wi-Fi zdarma), restaurací a bazénem s lehátky a slunečníky zdarma.

Stravování

polopenze - snídaně servírované (výběr ze 3 snídaňových menu + káva, čaj, mléko, ovocný nápoj), večeře servírované (salát, hlavní jídlo - výběr ze 2-3 menu, dezert). Hotel nabízí také obědové menu - klientům naší CK se slevou 10 % - platba na místě.

Pláž

severní dlouhá písečná (80 m od hotelu) s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek, převlékárny a sprchy na i, nabídka vodních sportů za poplatek.

Náš názor

hotel Ativa vzhledem k ideální poloze v klidné části letoviska v blízkosti pláže doporučujeme všem věkovým kategoriím včetně rodin s dětmi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000