crosssearch

Albatros

Bulharsko, Lozenec

Hotel rodinného typu se nachází v nejjižnější části letoviska, v bezprostřední blízkosti moře. Je vzdálen cca 350 m od centra letoviska a cca 150 m od menší pláže. Nový rodinný hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, denní bar, restauraci, parkoviště, koktejl bar,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Dále pak v letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátka na pláži za poplatek. Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Poloha:
Hotel rodinného typu se nachází v nejjižnější části letoviska, v bezprostřední blízkosti moře. Je vzdálen cca 350 m od centra letoviska a cca 150 m od menší pláže.

Stravování:
Snídaně (formou bufetu) se podávají v hotelové restauraci.

Ubytování:
Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) a balkonem s výhledem na moře jsou klimatizovány a vybaveny chladničkou a TV s kabelovou anténou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Nový rodinný hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, denní bar, restauraci, parkoviště, koktejl bar, internet (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000