crosssearch

Hotel s příjemnou atmosférou a zajímavou architekturou. Je vzdálen cca 400 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny telefonem, TV s kabelovou přípojkou a chladničkou. Možnost jedné...

Konečná cena za osobu od: 10 518 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oasis Del Mare

Výhodou je blízká vzdálenost od hotelového letoviska Albena plného atrakcí a zábavy. Ideální pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Výborný poměr mezi kvalitou a cenou hotelu.

Pláž:
Kranevo má krásnou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Půjčování lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek). Na pláži pronájem vodních šlapadel, vodních skútrů, jízdy na vodním banánu apod. (vše za poplatek).

Poloha:
Hotel Oasis Del Mare s příjemnou atmosférou a zajímavou architekturou. Je vzdálen cca 400 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Stravování:
Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny telefonem, TV s kabelovou přípojkou a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (zde je možné ubytovat i jedno dítě do 6 let bez nároku na lůžko s polopenzí). V hotelu jsou k dispozici i hotelové apartmány malé a velké. Informace na vyžádání v CK.

Vybavení hotelu Oasis Del Mare:
Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, denní bar, směnárna, konferenční sál, venkovní bazén s brouzdalištěm, pokojový servis (za poplatek), trezor v recepci (za poplatek), slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), venkovní dětský koutek, fitness (zdarma), lékařská ordinace.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 284 termínů

Celkem 284 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000