crosssearch

Vila Dani

Bulharsko, Kiten

Moderní vila v klidné rezidenční části letoviska pouhých 100 m od centra a 300 m od jižní pláže. Pokoje pro dvě osoby s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (SWC), ledničkou, TV, balkónem nebo terasou, Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají k dispozici...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

moderní vila v klidné rezidenční části letoviska pouhých 100 m od centra a 300 m od jižní pláže.

Ubytování

pokoje pro dvě osoby s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (SWC), ledničkou, TV, balkónem nebo terasou, Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají k dispozici klimatizaci za příplatek 80,- Kč/pokoj a den (nutno zajistit předem na přihlášce).

Vybavení

v zahradě je k dispozici jednoduše vybavená zahradní kuchyně, kde si klienti mohou připravit jednoduchá jídla a posedět pod pergolou.

Stravování

vlastní, snídaně, polopenze nebo plné penze (snídaně servírované - možnost výběru z několika snídaňových menu, večeře - servírované - salát, hlavní jídlo a dezert - výběr z několika menu, obědy - jednotné hlavní jídlo s oblohou) podávané v blízké restauraci.

Pláž

cca 300 m od oblíbené písečné jižní e s pozvolným vstupem do moře , lehátka a slunečníky za poplatek, široká nabídka vodních sportů, občerstvení, bary.

Náš názor

oblíbené ubytování s domácím prostředím v klidném místě v blízkosti centra.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000