crosssearch

Rilena

Bulharsko, Kiten

Hotel rodinného typu se nachází v klidné jižní části střediska, cca 300 m od velké jižní pláže a cca 450 m od centra letoviska. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Blízkost pláže, klidné místo, velký bazén, výhodná cena.

Pláž:
Jižní pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfngu, jízdy na vodním banánu, tobogán atd. (vše za poplatek).

Poloha:
Hotel rodinného typu se nachází v klidné jižní části střediska, cca 300 m od velké jižní pláže a cca 450 m od centra letoviska.

Stravování:

Snídaně formou švédských stolů se podávají v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří. Večeře jsou servírované.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:

Vstupní místnost s recepcí, restaurace s venkovním posezením, venkovní dětský koutek, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, zahrada.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000