crosssearch

Radis

Bulharsko, Kiten

Rodinný hotel Radis je novinkou v naší nabídce. Výborná poloha jen pár metrů od krásné písečné pláže spolu s prostorným a komfortním ubytováním z něj činí kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku. Jižní pláž, vzdálená cca 100 m od hotelu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rodinný hotel Radis je novinkou v naší nabídce. Výborná poloha jen pár metrů od krásné písečné pláže spolu s prostorným a komfortním ubytováním z něj činí kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku.

Pláž:
Jižní pláž, vzdálená cca 100 m od hotelu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž, vzdálená cca 450 m od hotelu, je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfngu, jízdy na vodním banánu, tobogán (vše za poplatek).

Poloha:
Rodinný hotel Radis se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 100 m od jižní pláže a cca 450 m od severní pláže.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci a jsou servírované.

Ubytování:

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, bezdrátovým internetem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). V hotelu jsou také k dispozici studia a hotelové apartmány.

Studia s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, kuchyňským koutem se sporákem, bezdrátovým internetem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč). Hotelové apartmány se skládají ze dvou místností - ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost s kuchyňským koutem se sporákem) s rozkládací sedací soupravou - lze využít jako přistýlku pro dvě osoby.

Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, bezdrátovým internetem a chladničkou.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci (za poplatek), restaurace, bezdrátový internet zdarma, čistírna (za poplatek), parkoviště. V recepci si můžete zdarma zapůjčit dětskou postýlku (nutno předem objednat).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000