crosssearch

Onyxv hotel okolí jsou široké možnosti jak se zabavit. Můžete využít služeb restaurace, nejrůznějších diskoték, jsou zde také folklórní programy apod. Na pláži se nachází spousta zábavy a vyžití ve formě vodních sportů, půjčovna vodních kol, skútrů, člunů a šlapadel, možnosti...

Konečná cena za osobu od: 13 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

nově vybudovaný a komfortní hotel se nachází jen 300 m od centra letoviska Kiten.

Vybavenost:

vstupní hala s recepcí, restaurace, denní bar, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, kde můžete zdarma využít lehátka a slunečníky, fitness centrum a sauna jsou za poplatek.

Ubytování:

nově vybavené a klimatizované dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC). V pokoji je také minibar, SAT TV, telefon a balkón.

Stravování:

snídaně švédský stůl.

Sport a zábava:

v okolí jsou široké možnosti jak se zabavit. Můžete využít služeb restaurace, nejrůznějších diskoték, jsou zde také folklórní programy apod. Na pláži se nachází spousta zábavy a vyžití ve formě vodních sportů, půjčovna vodních kol, skútrů, člunů a šlapadel, možnosti míčových her apod.

Pláž:

jemně písečná pláž je vzdálená 200 m příjemnou procházkou od hotelu, pláž je velmi prostorná a dlouhá - ideální pro děti a různorodé plážové radovánky. Můžete si zde vypůjčit lehátka i slunečníky za poplatek.

Náš názor:

hotel je vhodný pro širokou klientelu, které se zde bude určitě líbit.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000